Tenerife

Llistat de jugadors del Tenerife en partits de Primera Divisió

Competició
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1990-91 fins a la temporada 2015-16
Total: 61 jugadors
  Nom Pos PJ P Min A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3 Inici Final T EI EF
RichottiE981226253124937154161072021036268381-1379.5949.3536.022013201632729
SekulicP77993199611014927116471231942169270-5173.4156.8235.462013201633133
UrizB6841815132954212208513431770169-2079.4439.0632.112013201523334
SikmaF6872318401481523115110912960292061979960.6957.5733.332013201522425
BeiránA6858218101471222720497531873141-8971.566032.372014201622728
San MiguelB6745114752091913105295410139205072.8646.134.932014201622930
Diego SánchezA6530794141439234269151515710721765.7944.234.352003200522526
RoblesE633408354314390255819919421981.938.8540.742003200522627
RostA6340311265733875464614913986-783.9349.1134.62013201523031
ToledoP61244657225610491830177655330761.3657.8442.312003200523132
HopkinsF5996919228417527817971552043191313112966.7855.17202003200523031
Saúl BlancoE5560013949543141115158101074128582.9149.5738.562013201632830
PalladinoE4732010815220820287407698424283.0838.5834.782003200522728
HerasE431024742242701328437117-1428044.7430.772013201523132
Iván RodríguezE4016142923102603031211585913073.975032.612003200522829
LampropoulosF37269660364090817501167350117561.7333.332013201523031
YáñezA34326827266410673549259111037575.2948.3642.482003200413030
CorralesB342958681491041033981181028120975.947.6228.952003200412929
LábaqueB3420286588285606834051086824471.755.56282004200512727
RaccaA3439289719175911732015594625481.0346.0141.672004200513333
SimsF3435370814427942454517736521970.4945.730.772004200513131
BiviaB3417949459145111855926148-5578.1253.0335.442013201412828
O'LearyF341544682237541418234104739-11062.7556.52202015201612929
AbromaitisA3433177036401051228406159762-8183.6454.1435.882015201612626
David GilB331034845213107360531438577.7839.3921.882003200412525
FajardoP3311640515267322130276933-7663.33477.142013201413737
WhiteB3226763177143002959368684-1570.3744.55322015201613434
SavanéP30352833245311730224764149610541860.854.9802003200412525
GuillénP291403008343817115941291378552.5628.572003200412727
ChagoyenF29803342021520335034840-7863.6437.8814.292013201413636
NiangP2956191417277461012415-1527.2765.7902013201631921
HanleyF291193381725330714153423238449.2833.332015201612525
JonesP2818646822225622029467639-261.952.0333.332015201612929
ArcoE27151362157260629024550-2789.844.1941.822015201613131
GriffithP231656272169115141234204647426343.0648.9102004200513030
SellersP1919154617498321229910578223964.6246.5502004200513434
TsairelisP1968180813131521223633-1988.895015.382014201512626
GutiérrezF1695269813441813922622-10784.2134.6934.882013201413030
BarryE15482363349011260340222266.6738.7126.672004200513838
TrainaA151142658111718216640305173.6840.8232.262004200512727
Xavi ReyP14892217183591114643239-2055.2647.2202014201622728
EnglishE108916967160311061428785.7134.5529.032013201413232
BogojevicB919103609011102115-45033.3323.532004200512828
KickertF9911834926237221413-1776.9251.0645.832013201413030
McDanielB827110112303801183-65033.33242004200513333
RodríguezA72110000000110-4033.3302013201522021
Daniel PérezB7137717030420196-17502533.332015201612525
CarterE516454030130086-10503033.332015201612424
AmayaF4216716812342951737.547.3702003200413232
GagicP418282252050011101166.675002015201612525
Alvaro CalvoA391201200100217075502003200412020
CabreraB304001010000050002014201511616
LindstromE33100000200102001002015201612020
De la RosaE100000000000000002003200411818
PapadopoulosP11517004001102375085.7102013201413333
David GonzálezB000000000000000002003200412121
Daniel LópezP000000000000000002004200511818
HernándezB000000000000000002004200511818
OrlovP000000000000000002014201511919
OmeragicA000000000000000002015201611919
Samuel RodríguezF000000000000000002015201611818
En groc es marquen els que encara pertanyen al club
Notificar error