Nocioni: Andrés Marcelo Nocioni

Nom:Andrés Marcelo Nocioni
Data de naixement:30/11/1979
Lloc de naixement:Santa Fe
País:
Argentina
Alçada:2.03 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Tau Cerámica 1999-00208183331412254202017349/159/182/3

Tau Cerámica 2000-01210000000000000000/00/00/0

TAU Cerámica2001-0222332276739528371392226541289910039378/10694/16543/127

TAU Cerámica 2002-03233422103659052631691627813518110147596122/158159/31250/139

TAU Cerámica 2003-04242929879465524417815265920128411952479/110124/24546/119

Caja Laboral 2011-1232881748955303512442312257/926/4710/21

Caja Laboral 2012-13333327806450323112913246716119312411493/12096/17555/117

Laboral Kutxa 2013-1434302376244342111283156423149510810178/9685/16365/136

Real Madrid2014-1535317554251241594111341067252-1634/4144/8843/92

Real Madrid2015-16362513741941135826218239267922/2617/3546/88

Real Madrid 2016-1737260300160185532156337215216/2021/5034/81

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats25765322
Partits Titular14017157
Partits Suplent11748165
Minuts573512216956
Punts30705783648
Assistències24849297
Rebots12132641477
Rebots Ofensius22144265
Rebots Defensius9922201212
Mats80787
Pilotes Recuperades14739186
Pilotes Perdudes41168479
Taps a Favor13624160
Taps en Contra781391
Faltes Personals672165837
Faltes Rebudes726147873
Valoració19024272329
Equips224
Temporades111122

Rankings

Rank #20 en rebots a Playoffs
Rank #33 en punts a Playoffs
Rank #48 en minuts a Playoffs
Rank #66 en taps a favor a 1ª
Rank #67 en punts a 1ª
Rank #76 en rebots a 1ª
Rank #96 en temporades a 1ª
Notificar error