Thomas: Deon La velle Thomas

Nom:Deon La velle Thomas
Data de naixement:24/02/1971
Lloc de naixement:Chicago (Illinois)
País:
Estados Unidos
Alçada:2.04 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Tdk Manresa 1994-95233836131463327841963631824627113189701152/224239/4461/5

Valvi Girona 1995-962437351163753427520456531072925128212848181/257280/4554/13
Unicaja 1996-972533278524482461130232164282110710642885/125168/3109/25

Caja San Fernando 1997-98262520752383304011213205416177210740571/109153/2662/11
Canarias Telecom 1999-00283029950454505611817236823137910946275/116161/30019/50

Canarias Telecom 2000-01293432107051542781391131793426118126496100/135185/35615/55
Cáceres C.B. 2001-023025258263462665143625582320858239763/89119/22115/37
Caceres Cb2002-0331151440823015236241029710556422052/7383/1514/12

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats23714251
Partits Titular21810228
Partits Suplent19423
Minuts73353727707
Punts37621773939
Assistències2567263
Rebots1586661652
Rebots Ofensius48219501
Rebots Defensius1104471151
Mats16613179
Pilotes Recuperades2149223
Pilotes Perdudes54124565
Taps a Favor20618224
Taps en Contra15910169
Faltes Personals75744801
Faltes Rebudes995591054
Valoració39571644121
Equips639
Temporades8311

Rankings

Rank #23 en equips a 1ª
Rank #26 en mats a 1ª
Rank #28 en valoració a 1ª
Rank #30 en equips a Playoffs
Rank #30 en taps a favor a 1ª
Rank #35 en rebots a 1ª
Rank #39 en punts a 1ª
Rank #68 en mats a Playoffs
Rank #78 en minuts a 1ª
Notificar error