Laso: Pablo Laso Biurrún

Nom:Pablo Laso Biurrún
Data de naixement:13/10/1967
Lloc de naixement:Vitoria (Alava)
País:
España
Alçada:1.78 m
Demarcació:Base
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Taugrés 1990-91233433105923217424660797500879838039/6477/15013/46

Taugrés 1991-9224343311222662431762072911128410043059/8163/12727/85

Taugrés 1992-93253131972286233146905784110859847568/8758/11234/65

Taugrés 1993-9426272710202712502277063110014839841572/9459/13527/88

Taugrés 1994-952737341237298255149206511631110410445965/8858/11339/102

Real Madrid 1995-96283897881991829500557501758432776/10427/6123/62

Real Madrid Teka 1996-972934126161151318370483903543722024/3011/2223/66

Real Madrid Teka 1997-983012112129192703900188256/101/67/14

Cáceres C.B. 1997-983019175471331036440403706564820931/3824/4818/53

Unicaja 1998-99319923750282701613012119538/126/2210/24
Casademont Girona 1999-0032343411073131631747074920910411836694/12754/11437/105
Casademont Girona 2000-0133333185816012511520638217866418843/5736/8315/67
Casademont Girona 2001-023434338992161029420566805769426259/7626/5835/94
Fórum Valladolid 2002-033517417620192501012002413204/52/64/12
Caprabo Lleida 2002-03357210111151103130012733/41/62/6

Playoff títol

Playoff permanència

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats40040440
Partits Titular31027337
Partits Suplent9013103
Minuts10860117312033
Punts25993192918
Assistències20422242266
Rebots81692908
Rebots Ofensius15818176
Rebots Defensius65874732
Mats000
Pilotes Recuperades70468772
Pilotes Perdudes91682998
Taps a Favor617
Taps en Contra79685
Faltes Personals9691251094
Faltes Rebudes9901121102
Valoració38324444276
Equips729
Temporades13720

Rankings

Rank #14 en equips a 1ª
Rank #20 en minuts a 1ª
Rank #31 en valoració a 1ª
Rank #52 en minuts a Playoffs
Rank #55 en temporades a 1ª
Rank #95 en punts a Playoffs
Rank #97 en punts a 1ª
Notificar error