Panko: Andrew John Panko III

Nom:Andrew John Panko III
Data de naixement:29/11/1977
Lloc de naixement:Harrisburg (Pennsylvania)
País:
Estados Unidos
Alçada:2.04 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Casademont Girona 2002-0325993221551614391122217353712535/4442/8812/42
Casademont Girona 2003-04263429110056443611059246273497183526169/210145/28535/122
Caja San Fernando 2004-05273330913386524482128534187911336985/108101/20133/100
Lagun Aro Bilbao Basket 2005-06283430983481264512414345931479140504115/132132/24734/99
Lagun Aro Bilbao Basket 2006-0729175368151182044342836316217339/5532/6616/30
Bruesa GBC 2008-0931323210164324960156326434157710148765/91119/22343/119
Lagun Aro GBC 2009-1032333297542366531757257871684151539137/17095/18832/89
Lagun Aro GBC 2010-113333339994104437148424514117714148389/103111/22733/89
Lagun Aro GBC 2011-123434321087643463714262784118101181122135/173173/32654/158

Unicaja 2012-1335211454221219295816323673671234/4759/11620/45
Baloncesto Fuenlabrada 2013-14363333107159156291248205541288153-158117/151162/30950/133
Montakit Fuenlabrada 2014-15373434114363171571291158231982205-197166/207189/37229/91

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats3472349
Partits Titular3132315
Partits Suplent34034
Minuts105196210581
Punts5079255104
Assistències5060506
Rebots181271819
Rebots Ofensius4862488
Rebots Defensius132651331
Mats58058
Pilotes Recuperades2453248
Pilotes Perdudes6493652
Taps a Favor44044
Taps en Contra1762178
Faltes Personals9034907
Faltes Rebudes153481542
Valoració2985-292956
Equips617
Temporades12113

Rankings

Rank #12 en punts a 1ª
Rank #23 en rebots a 1ª
Rank #25 en minuts a 1ª
Rank #29 en equips a 1ª
Rank #74 en valoració a 1ª
Rank #81 en temporades a 1ª
Notificar error