Toolson: Andrew Kent Toolson

Nom:Andrew Kent Toolson
Data de naixement:19/01/1966
Lloc de naixement:Chicago (Illinois)
País:
Estados Unidos
Alçada:1.98 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Festina Andorra 1993-94272828102160727351130373678729259177/91100/183110/224

Amway Zaragoza 1994-952838371276637393112704246549210759396/11774/147131/290

Festina Joventut 1996-97303434120053327341090413186889948781/10673/147102/242

Festina Joventut 1997-9831343411365153232950293157867546759/7169/140106/215

Girona Gavis 1998-993298264114562407331171911314/2211/2526/48

Adecco Estudiantes 1999-0033117290110982001180219178811/1221/3819/59

Casademont Girona 2000-0134343310434011315770422775887033860/7040/8187/203

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats18817205
Partits Titular18117198
Partits Suplent707
Minuts62306046834
Punts29172403157
Assistències15213165
Rebots72660786
Rebots Ofensius16115176
Rebots Defensius56545610
Mats000
Pilotes Recuperades20916225
Pilotes Perdudes1829191
Taps a Favor35035
Taps en Contra33538
Faltes Personals46241503
Faltes Rebudes47953532
Valoració26772212898
Equips538
Temporades7411

Rankings

Rank #45 en equips a Playoffs
Rank #64 en equips a 1ª
Rank #76 en punts a 1ª
Rank #88 en valoració a 1ª
Notificar error