Dueñas: Roberto Dueñas Hernández

Nom:Roberto Dueñas Hernández
Data de naixement:01/11/1975
Lloc de naixement:Madrid (Madrid)
País:
España
Alçada:2.21 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
F.C. Barcelona Banca Catalana1995-9620101107235112303662174391/311/200/0

F.C. Barcelona Banca Catalana1996-97213155902142156116211334245813429426/4094/1440/0

F.C. Barcelona Banca Catalana 1997-9822193270925253736188546188616/2938/610/0

F.C. Barcelona1998-992332207143011576105372425352895839941/74130/1940/2

F.C. Barcelona 1999-00243127768239151181522327342310747143041/7199/1660/0

F.C. Barcelona2000-0125332074831524106148213236248868548767/101124/2070/0

F.C. Barcelona 2001-02262820511216166998221431327635931236/6090/1570/0

F.C. Barcelona2002-0327342574933921511863421622815799044675/110132/2300/1

F.C. Barcelona2003-042832135762321676901411511412664823732/48100/2040/1

Winterthur F.C. Barcelona 2004-0529151342712125407641432154322819311/2055/1030/1

Akasvayu Girona 2005-06302810400152184373393082513116418/3467/1380/0

DKV Joventut 2006-0731101711435911622111100/07/130/0

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats30376379
Partits Titular15842200
Partits Suplent14534179
Minuts593115587489
Punts22585252783
Assistències18443227
Rebots17894672256
Rebots Ofensius676196872
Rebots Defensius11132711384
Mats18348231
Pilotes Recuperades17548223
Pilotes Perdudes36575440
Taps a Favor21958277
Taps en Contra742195
Faltes Personals695209904
Faltes Rebudes527171698
Valoració30977303827
Equips336
Temporades121022

Rankings

Rank #3 en mats a Playoffs
Rank #19 en mats a 1ª
Rank #24 en rebots a 1ª
Rank #24 en taps a favor a 1ª
Rank #28 en minuts a Playoffs
Rank #40 en punts a Playoffs
Rank #63 en valoració a 1ª
Rank #81 en equips a Playoffs
Rank #94 en temporades a 1ª
Notificar error