Norel: Henk Norel

Nom:Henk Norel
Data de naixement:17/09/1987
Lloc de naixement:Amsterdam
País:
Holanda
Alçada:2.12 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
DKV Joventut 2005-06183040001000000010/00/00/0

DKV Joventut 2006-071910500010000110-40/00/30/0

DKV Joventut 2008-09212162821331024401241996523913528/3951/841/4

DKV Joventut 2009-1022321141220611334124926109554019230/4785/1302/8
DKV Joventut 2010-1123162293102143244641385352613015/2542/751/5
FIATC Mutua Joventut 2011-122428545519213557114102311105135-8430/4081/1590/1
CAI Zaragoza 2012-1325323079542529701203719332217701148159/99183/3100/1

CAI Zaragoza 2013-14261313257123142548128105827323313/1955/1020/0

CAI Zaragoza 2014-152734266022532163941820311015968-2633/51110/1820/1
CAI Zaragoza 2015-162833336342963250107242244121091731252/70122/2060/0
Tecnyconta Zaragoza 2016-1729292968029633691093010391988272-7142/55127/2070/0
Delteco GBC 2017-1830262061936148829320103112754127-377/109139/2392/5

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats2683271
Partits Titular1751176
Partits Suplent93295
Minuts5038155053
Punts238702387
Assistències2251226
Rebots127221274
Rebots Ofensius5031504
Rebots Defensius7691770
Mats1970197
Pilotes Recuperades1161117
Pilotes Perdudes2691270
Taps a Favor1180118
Taps en Contra82183
Faltes Personals5775582
Faltes Rebudes6262628
Valoració396-6390
Equips314
Temporades12113

Rankings

Rank #16 en mats a 1ª
Rank #65 en rebots a 1ª
Rank #85 en temporades a 1ª
Rank #88 en taps a favor a 1ª
Notificar error