Rivas: Juan Ramón Rivas Contreras

Nom:Juan Ramón Rivas Contreras
Data de naixement:16/03/1966
Lloc de naixement:New York (New York)
País:
Estados Unidos
Alçada:2.10 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Taugrés 1990-9124333310724216889216182681230122168574129/175146/3300/4

Taugrés 1991-92253433106640960952271548791616123171618133/175138/2860/0

Taugrés 1992-932617134441962342774193748646522252/7372/1460/0

Taugrés 1993-94272523787270278017083248814888537784/11293/2070/3

Taugrés 1994-9528292671823123531157165510171026621859/7586/1920/0

Taugrés 1995-96293629107748327114183153073539126156559131/169173/3322/6

F.C. Barcelona Banca Catalana1996-973031245672121943822173749905621340/5686/1530/1

Cáceres C.B. 1997-98311514385111172738081722573912121/2830/5810/20

Playoff títol

Playoff permanència

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats22044264
Partits Titular19537232
Partits Suplent25732
Minuts611610317147
Punts23333602693
Assistències26459323
Rebots16512531904
Rebots Ofensius54393636
Rebots Defensius11081601268
Mats691685
Pilotes Recuperades19625221
Pilotes Perdudes42773500
Taps a Favor721284
Taps en Contra10511116
Faltes Personals772167939
Faltes Rebudes806139945
Valoració29024223324
Equips325
Temporades8715

Rankings

Rank #23 en rebots a Playoffs
Rank #31 en rebots a 1ª
Rank #45 en mats a Playoffs
Rank #67 en minuts a Playoffs
Rank #78 en valoració a 1ª
Rank #81 en punts a Playoffs
Notificar error