Brown: Ricky Darnell Brown

Nom:Ricky Darnell Brown
Data de naixement:29/08/1958
Lloc de naixement:Madison County (Mississippi)
País:
Estados Unidos
Alçada:2.06 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Real Madrid Asegurator 1991-9233242373439423581471223692088310649478/104158/2450/4

Real Madrid Teka1992-93342928972477287516710357519117811658287/113195/3390/1

Festina Andorra 1994-9536383812736574293252432106371813715473593/141282/5030/2

Taugrés 1995-9637103212746183702137133188120/2627/550/0

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats10130131
Partits Titular9230122
Partits Suplent909
Minuts31919594150
Punts16024262028
Assistències9927126
Rebots8472511098
Rebots Ofensius24471315
Rebots Defensius603180783
Mats26733
Pilotes Recuperades9212104
Pilotes Perdudes26379342
Taps a Favor8328111
Taps en Contra381452
Faltes Personals33195426
Faltes Rebudes394112506
Valoració18924722364
Equips325
Temporades437

Rankings

Rank #24 en rebots a Playoffs
Rank #59 en punts a Playoffs
Rank #77 en minuts a Playoffs
Notificar error