Jasen: Hernán Emilio Jasen Ciccarelli

Nom:Hernán Emilio Jasen Ciccarelli
Data de naixement:04/02/1978
Lloc de naixement:Bahía Blanca
País:
Argentina
Alçada:1.98 m
Demarcació:Ala
Germans:Juan Ignacio Jasen Ciccarelli
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Cabitel Gijón B. 1999-00211652026411192126921032254122/3418/462/18
Gijón Baloncesto 2000-0122341875231645471041058562171089234884/11983/15522/79
Adecco Estudiantes 2001-0223331249818521295693826148865515440/6256/10911/60

Adecco Estudiantes 2002-0324302151722643295894544156675622035/6164/12221/72

Adecco Estudiantes 2003-0425341969630841669012583710168410638584/11488/16316/68

Adecco Estudiantes 2004-0526341565333651396683353618829530178/10481/17232/87

Adecco Estudiantes 2005-0627342891843662631299586662011813242897/140123/24731/118

MMT Estudiantes 2006-0728312979038951521201154575229515046199/136106/20426/77
MMT Estudiantes 2007-08293420918426685311755372811135135423105/134102/20639/125
MMT Estudiantes 2008-0930301069535655258465065299510334887/11088/16431/90
Asefa Estudiantes 2009-1031311585340259351008376341810111837188/12594/18542/116

Asefa Estudiantes 2010-11323067032814950722386247738728156/8081/17021/66
Cajasol Banca Civica 2011-12333422626201344770137265765763942/5148/11321/65

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats40544449
Partits Titular22032252
Partits Suplent18512197
Minuts88219319752
Punts39264034329
Assistències59065655
Rebots16411621803
Rebots Ofensius55454608
Rebots Defensius10871081195
Mats9215107
Pilotes Recuperades56552617
Pilotes Perdudes63668704
Taps a Favor10218120
Taps en Contra15920179
Faltes Personals11411471288
Faltes Rebudes12301231353
Valoració38003594159
Equips325
Temporades13720

Rankings

Rank #31 en punts a 1ª
Rank #32 en rebots a 1ª
Rank #33 en valoració a 1ª
Rank #47 en minuts a 1ª
Rank #52 en mats a Playoffs
Rank #61 en temporades a 1ª
Rank #61 en rebots a Playoffs
Rank #63 en punts a Playoffs
Rank #79 en minuts a Playoffs
Rank #95 en mats a 1ª
Notificar error