Prigioni: Pablo Prigioni

Nom:Pablo Prigioni
Data de naixement:17/05/1977
Lloc de naixement:Río Tercero
País:
Argentina
Alçada:1.86 m
Demarcació:Base
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Jabones Pardo Fuenlabrada 1999-0022311371121301334128270453249822/2621/3719/67
Jabones Pardo Fuenlabrada 2000-0123342422123301126231312154268019/2716/4924/66

Lucentum Alicante 2002-03253434102134714918668816327928343351/6467/12254/137

TAU Cerámica 2003-042631267671741099512663616774424831/3525/5031/89

TAU Cerámica 2004-05272774161057614371302111402217619/2525/3912/39

TAU Cerámica 2005-0628333292227322619603789015718146854/6451/8239/102

TAU Cerámica 2006-0729341886423814722700626420655937951/5617/3451/121

TAU Cerámica2007-083034681329015518652456233717639751/6237/6055/140

TAU Cerámica 2008-0931312890728815622602654914686140260/7136/6052/147

Real Madrid 2009-1032332981723912514631724624645935745/4943/7136/107

Real Madrid 2010-113325175851489712480323221464023422/2612/2234/86

Caja Laboral 2011-1234322388521311627801614607748010256/6638/6527/94

Baskonia 2016-1739303423420070064-130/01/30/2

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats38279461
Partits Titular22365288
Partits Suplent15914173
Minuts8824204210866
Punts25615023063
Assistències14193021721
Rebots8652151080
Rebots Ofensius20370273
Rebots Defensius662145807
Mats23528
Pilotes Recuperades651116767
Pilotes Perdudes574139713
Taps a Favor17320
Taps en Contra43952
Faltes Personals781189970
Faltes Rebudes659173832
Valoració33616754036
Equips448
Temporades131124

Rankings

Rank #34 en rebots a Playoffs
Rank #42 en punts a Playoffs
Rank #46 en minuts a 1ª
Rank #52 en valoració a 1ª
Rank #60 en temporades a 1ª
Notificar error