Simpson: Mark Allen Simpson

Nom:Mark Allen Simpson
Data de naixement:04/02/1961
Lloc de naixement:Fort Wayne (Indiana)
País:
Estados Unidos
Alçada:2.03 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Cajabilbao1990-9129343413298078840148165097130111193809162/224198/33283/209

Real Madrid Asegurator 1991-92303434102857448331521232553179510854465/95109/19997/216

Real Madrid Teka1992-9331272682737252156042050313725229846/6152/8674/166

Playoff títol

Playoff permanència

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats9528123
Partits Titular9427121
Partits Suplent112
Minuts31848454029
Punts17533992152
Assistències18846234
Rebots44881529
Rebots Ofensius8816104
Rebots Defensius36065425
Mats32335
Pilotes Recuperades10218120
Pilotes Perdudes20250252
Taps a Favor19423
Taps en Contra30535
Faltes Personals27879357
Faltes Rebudes35358411
Valoració16513161967
Equips213
Temporades325

Rankings

Rank #65 en punts a Playoffs
Rank #89 en minuts a Playoffs
Notificar error