Carlos Suárez: Carlos Suárez García-Osorio

Nom:Carlos Suárez García-Osorio
Data de naixement:23/05/1986
Lloc de naixement:Aranjuez (Madrid)
País:
España
Alçada:2.02 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Adecco Estudiantes 2004-0518138140531151411632910587/1014/236/16

Adecco Estudiantes 2005-061930849917516485521726110355918837/5754/9710/59

MMT Estudiantes 2006-0720276466189212577083045356123950/5941/7119/56
MMT Estudiantes 2007-08213117552213242870072816358925452/6640/8927/73
MMT Estudiantes 2008-092232328563034859131134497164011844285/11770/13226/85
Asefa Estudiantes 2009-1023333194337280661181415213164614058485/9991/15935/85

Real Madrid 2010-11243228821305543910722441683310043062/7933/6759/131

Real Madrid 2011-122532256211943629870233273385418624/3337/7032/79

Real Madrid2012-132634225651405039981172735375720324/3625/5822/54

Unicaja 2013-142733257491915853861213565416317334/3726/5935/93

Unicaja 2014-152827166381714151841341986387610863/7027/7218/59

Unicaja 2015-1629345649143583270018256149638528/3829/5919/70

Unicaja 2016-173032147062168147921233243467111368/7438/7224/75

Unicaja 2017-18313457302358954114121366538868679/9045/8622/73

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats42464488
Partits Titular24237279
Partits Suplent18227209
Minuts8935123310168
Punts29003353235
Assistències66785752
Rebots17782282006
Rebots Ofensius57557632
Rebots Defensius12031711374
Mats12012
Pilotes Recuperades28941330
Pilotes Perdudes43854492
Taps a Favor75681
Taps en Contra91394
Faltes Personals52065585
Faltes Rebudes10471301177
Valoració31491153264
Equips336
Temporades141125

Rankings

Rank #25 en rebots a 1ª
Rank #30 en rebots a Playoffs
Rank #36 en temporades a 1ª
Rank #39 en equips a Playoffs
Rank #45 en minuts a 1ª
Rank #47 en minuts a Playoffs
Rank #59 en valoració a 1ª
Rank #82 en punts a 1ª
Rank #90 en punts a Playoffs
Notificar error