Llull: Sergio Llull Meliá

Nom:Sergio Llull Meliá
Data de naixement:15/11/1987
Lloc de naixement:Maó (Baleares)
País:
España
Alçada:1.90 m
Demarcació:Base
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Ricoh Manresa 2004-05170000000000000000/00/00/0
Ricoh Manresa2005-061811082316220381183193/35/126/11
Real Madrid2006-07190000000000000000/00/00/0

Real Madrid 2007-082030828986458262152322303311124/3422/396/28

Real Madrid 2008-0921321070827487145516403754786929563/7850/10337/99

Real Madrid 2009-102228106503156017338233047596531448/6063/10747/98

Real Madrid 2010-112332308523729874863347796010736756/7065/15362/149

Real Madrid 2011-1224342283735214366453755566313825284/12577/15438/120

Real Madrid2012-1325322674839996134842625364110428076/10264/11165/151

Real Madrid 2013-142634349554821219685364745469433767/7789/16779/174

Real Madrid2014-152733197973629954842835353910916381/9273/12045/133

Real Madrid2015-1628312674631915064951948154511427366/8662/11443/131

Real Madrid 2016-1729303077548416063601741173210720985/10799/19467/180

Real Madrid2017-1830508557170705720414368/98/1211/25

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats33299431
Partits Titular21566281
Partits Suplent11733150
Minuts752424239947
Punts353311564689
Assistències10823341416
Rebots577199776
Rebots Ofensius9333126
Rebots Defensius484166650
Mats551267
Pilotes Recuperades28271353
Pilotes Perdudes403116519
Taps a Favor38644
Taps en Contra571976
Faltes Personals505170675
Faltes Rebudes9573311288
Valoració26566263282
Equips213
Temporades141226

Rankings

Rank #4 en punts a Playoffs
Rank #41 en rebots a Playoffs
Rank #42 en temporades a 1ª
Rank #48 en punts a 1ª
Rank #74 en minuts a 1ª
Rank #74 en mats a Playoffs
Rank #90 en valoració a 1ª
Notificar error