Mumbrú: Álex Mumbrú Murcia

Nom:Álex Mumbrú Murcia
Data de naixement:12/06/1979
Lloc de naixement:Barcelona (Barcelona)
País:
España
Alçada:2.02 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Festina Joventut 1997-9818303240110000051-12/21/10/3

Pinturas Bruguer Badalona 1998-991940264416011006040/02/20/5
Pinturas Bruguer Badalona 1999-00203295341831117435221906703412927/3948/8920/53
Joventut Badalona 2000-012134188163954740551036632109710129879/10398/20140/121
DKV Joventut 2001-02223426107542670381067296571010211739495/136110/20537/123
Real Madrid 2002-0323302373632338219602458212716526037/5756/11558/147
Real Madrid 2003-04243497122932417921233255754926033/5158/10248/117

DKV Joventut 2004-052534277743395938721305068759933868/9589/17431/91

DKV Joventut 2005-0626311972732939359332550911647832762/7672/14441/111

Real Madrid2006-072727145172133020493192734526520953/6450/9420/72

Real Madrid 2007-082832217803294931895175469609134275/9685/15428/85

Real Madrid 2008-0929291660023438216221644312535019137/5058/12827/68

Bizkaia Bilbao Basket 2009-10303331861442692687240745128612242476/101117/19844/133
Bizkaia Bilbao Basket 2010-113134338643629633145141804177110840947/7181/19151/129

Gescrap Bizkaia 2011-1232343087733596231250239449771124954/7282/16739/129

Gescrap Bizkaia 2012-1333333395341193251120417949741065861/84109/20844/130

Bilbao Basket 2013-143434341081509111371292399621686140-5287/118127/26556/161
Bilbao Basket 2014-15353130932428552196138705161019610670/8371/15472/190

Dominion Bilbao Basket 2015-163634331021516762395225685790143-597/116106/21869/189
RETAbet Bilbao Basket 2016-173732328934121012111363475310811332474/9988/19754/165
RETAbet Bilbao Basket2017-183834781042779171120166061277127-12474/10673/14369/186

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats62354677
Partits Titular44540485
Partits Suplent17814192
Minuts15621129416915
Punts69145217435
Assistències1185751260
Rebots22842152499
Rebots Ofensius50655561
Rebots Defensius17781601938
Mats51253
Pilotes Recuperades53956595
Pilotes Perdudes1159861245
Taps a Favor811091
Taps en Contra19516211
Faltes Personals14731151588
Faltes Rebudes18371511988
Valoració36403824022
Equips336
Temporades211031

Rankings

Rank #1 en minuts a 1ª
Rank #1 en temporades a 1ª
Rank #3 en punts a 1ª
Rank #7 en rebots a 1ª
Rank #33 en rebots a Playoffs
Rank #35 en valoració a 1ª
Rank #41 en punts a Playoffs
Rank #42 en minuts a Playoffs
Rank #64 en equips a Playoffs
Notificar error