Navarro: Juan Carlos Navarro Feijoo

Nom:Juan Carlos Navarro Feijoo
Data de naixement:13/06/1980
Lloc de naixement:Sant Feliu Llobregat (Barcelona)
País:
España
Alçada:1.91 m
Demarcació:Escolta
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
F.C. Barcelona Banca Catalana 1997-9817121119501144057069254323/3412/271/9

F.C. Barcelona1998-991817217473141826150213216519/2321/324/17

F.C. Barcelona 1999-0019346598249458241282219349923177/10659/12818/78

F.C. Barcelona2000-0120322177941869957140610659131422103/13087/17647/107

F.C. Barcelona 2001-022131567431772124703043065410030995/11163/14232/103

F.C. Barcelona2002-032234149784877113600344501071127454108/138101/18459/158

F.C. Barcelona2003-04233322908449638631244728729535590/10485/19163/165

Winterthur F.C. Barcelona 2004-0524332186047275845025530106212444294/12096/18362/131

Winterthur F.C. Barcelona 2005-062530269115368575702860086414051398/112105/19876/177

Winterthur F.C. Barcelona 2006-072633319905721139560497801250168586103/117110/23483/186

Regal FC Barcelona2008-092828267654409484502577054512641490/10485/18260/146

Regal FC Barcelona 2009-1029332985649010884402962164111848582/9787/15678/198

Regal FC Barcelona2010-113027236994447234802152111369640667/7667/13181/188

Regal FC Barcelona2011-123128226773848583001242053710520389/10356/11361/166

Regal FC Barcelona 2012-13321914422226484340112901165719533/3838/6739/94

Barcelona2013-14332817630269868550163517378314546/5747/10643/136

FC Barcelona 2014-153417102781023622206140114246611/1414/4121/60

FC Barcelona Lassa 2015-16352115371170392230112400323215622/2426/5532/84

FC Barcelona Lassa 2016-173616322111720290880219181217/1826/4316/48

FC Barcelona Lassa 2017-18372753671504452709250130317917/1920/5131/75

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats533156689
Partits Titular313101414
Partits Suplent22055275
Minuts12277373316010
Punts641519038318
Assistències12503861636
Rebots8872801167
Rebots Ofensius12942171
Rebots Defensius758238996
Mats527
Pilotes Recuperades417133550
Pilotes Perdudes7992661065
Taps a Favor617
Taps en Contra11640156
Faltes Personals7952511046
Faltes Rebudes17205482268
Valoració558113926973
Equips112
Temporades201939

Rankings

Rank #1 en punts a Playoffs
Rank #3 en temporades a 1ª
Rank #5 en punts a 1ª
Rank #8 en minuts a 1ª
Rank #10 en valoració a 1ª
Rank #17 en rebots a Playoffs
Notificar error