Rudy Fernández: Rodolfo Fernández Farrés

Nom:Rodolfo Fernández Farrés
Data de naixement:04/04/1985
Lloc de naixement:Palma de Mallorca (Baleares)
País:
España
Alçada:1.97 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
DKV Joventut 2001-02161010000000000000/00/00/0
DKV Joventut 2002-03171000000000000000/00/00/0

DKV Joventut 2003-04183426956376793893165342489210544974/8776/14450/126

DKV Joventut 2004-0519251768027379285518374175529034859/7668/11926/81

DKV Joventut 2005-0620343397649786371053671508768153629127/150104/18654/152

DKV Joventut 2006-072132298835209533912771784377154601126/14886/15474/193

DKV Joventut 2007-08223024849636124256728676471055172752158/173104/17690/220

Real Madrid 2011-122697235145249257221512224112031/3927/4020/51

Real Madrid2012-132730276733586822622243561135310627279/10269/11547/138

Real Madrid 2013-14283028719406822778185345775811534494/11075/12354/150

Real Madrid2014-1529272562128457196343725112558916774/9533/7448/130

Real Madrid2015-16301612355146315342161412242813117/2015/3633/73

Real Madrid 2016-173128115901968015454313351415812637/4430/6933/117

Real Madrid2017-18322523952204215480172180253514832/3728/5244/93

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats32285407
Partits Titular24156297
Partits Suplent8129110
Minuts793320659998
Punts40579695026
Assistències8471991046
Rebots10392691308
Rebots Ofensius27377350
Rebots Defensius766192958
Mats18225207
Pilotes Recuperades51899617
Pilotes Perdudes484111595
Taps a Favor741488
Taps en Contra501666
Faltes Personals622179801
Faltes Rebudes11462861432
Valoració40877434830
Equips224
Temporades141125

Rankings

Rank #8 en punts a Playoffs
Rank #19 en rebots a Playoffs
Rank #20 en mats a 1ª
Rank #21 en mats a Playoffs
Rank #23 en punts a 1ª
Rank #25 en valoració a 1ª
Rank #35 en temporades a 1ª
Rank #66 en minuts a 1ª
Notificar error