Marcelinho Huertas: Marcelo Tieppo Huertas

Nom:Marcelo Tieppo Huertas
Data de naixement:25/05/1983
Lloc de naixement:Sao Paulo
País:
Brasil
Alçada:1.90 m
Demarcació:Base
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
DKV Joventut 2004-05213455952437916330277316816217138/5477/15117/57

DKV Joventut 2005-062231104652187412240333908545822134/3756/12024/54

DKV Joventut 2006-07233413423172491115016500641399426/2946/10618/66

iurbentia Bilbao Basket 2007-0824343390649513428630569702171139499134/155146/27723/98

Caja Laboral2009-102627465821713316700286018566131948/5856/10819/40

Caja Laboral 2010-112734289763312002177026740118110146157/6589/16332/79

Regal FC Barcelona2011-1228342878527211122700366719367218041/4951/10243/105

Regal FC Barcelona 2012-13293425739309126136503156110478613954/6266/14741/100

Barcelona2013-1430333371528014318490195215316324933/3477/13631/86

FC Barcelona 2014-1531341774126115520560236804516611427/3172/12330/90

Baskonia 2017-1834322064823514415531144907526610642/4859/11125/73

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats36192453
Partits Titular21660276
Partits Suplent14532177
Minuts765119519602
Punts30338273860
Assistències13483371685
Rebots767182949
Rebots Ofensius19251243
Rebots Defensius575131706
Mats101
Pilotes Recuperades30977386
Pilotes Perdudes685163848
Taps a Favor527
Taps en Contra9538133
Faltes Personals601153754
Faltes Rebudes8131911004
Valoració25534483001
Equips448
Temporades111122

Rankings

Rank #11 en punts a Playoffs
Rank #12 en minuts a Playoffs
Rank #23 en equips a Playoffs
Rank #48 en rebots a Playoffs
Rank #72 en minuts a 1ª
Rank #73 en punts a 1ª
Rank #99 en valoració a 1ª
Notificar error