Oleson: Bradley Scott Oleson

Nom:Bradley Scott Oleson
Data de naixement:11/04/1983
Lloc de naixement:Anchorage (Alaska)
País:
Estados Unidos
Alçada:1.91 m
Demarcació:Escolta
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
ALTA GESTIÓN Fuenlabrada 2008-0925322710205787916559347161170142585124/147110/16478/174
Caja Laboral2009-10262183539822633111143344217713/1517/3317/55

Caja Laboral 2010-11273426730296371553518361513774924139/5461/10045/107

Caja Laboral 2011-122834228593475116432203167818213544/5666/12057/123

Caja Laboral 2012-1329191647119341825213173434499740/4233/5229/77

Regal FC Barcelona 2012-132915123771452611250161861383311018/2126/3925/57

Barcelona2013-143023643516339422191522312118212/1326/5033/79

FC Barcelona 2014-1531247455157545290112021292620019/2118/4134/77

FC Barcelona Lassa 2015-16323213549170497440162081553316921/2519/3437/80

FC Barcelona Lassa 2016-173329226032024917363183143474812728/3236/5334/75

UCAM Murcia 2017-183433287722515718520322572454213132/3536/7549/150

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats29666362
Partits Titular18736223
Partits Suplent10930139
Minuts662414248048
Punts26004793079
Assistències50491595
Rebots540108648
Rebots Ofensius12331154
Rebots Defensius41777494
Mats23225
Pilotes Recuperades19828226
Pilotes Perdudes29844342
Taps a Favor621375
Taps en Contra481260
Faltes Personals551139690
Faltes Rebudes546112658
Valoració20542052259
Equips426
Temporades10818

Rankings

Rank #37 en minuts a Playoffs
Rank #46 en punts a Playoffs
Rank #97 en minuts a 1ª
Rank #98 en punts a 1ª
Notificar error