Alston: Derrick Samuel Alston

Nom:Derrick Samuel Alston
Data de naixement:20/08/1972
Lloc de naixement:Bronx (New York)
País:
Estados Unidos
Alçada:2.08 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Tdk Manresa1997-98253433116158140971984762767818104164706119/197231/4670/2

F.C. Barcelona1998-9926343410855095289172365655471210713164687/140211/3940/0

F.C. Barcelona 1999-002732329314033882123204055191210510944274/131163/3051/2

Pamesa Valencia 2000-012834341207680551201763197818123108164819112/182281/5442/11

Pamesa Valencia 2001-022934341105514648615420428946810614556374/146220/4300/3

Real Madrid 2002-03303432951467485813413435341139510453069/117199/3530/2
Caprabo Lleida 2003-04313325929402418014218394648129811946980/134161/3480/5
Plus Pujol Lleida2004-05322321614255205985827402912687727557/9799/2160/0

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats25843301
Partits Titular24542287
Partits Suplent13114
Minuts798313419324
Punts38115874398
Assistències35854412
Rebots18553142169
Rebots Ofensius671136807
Rebots Defensius11841781362
Mats19338231
Pilotes Recuperades40667473
Pilotes Perdudes49584579
Taps a Favor38967456
Taps en Contra11014124
Faltes Personals791153944
Faltes Rebudes10131921205
Valoració44507155165
Equips538
Temporades8513

Rankings

Rank #9 en mats a Playoffs
Rank #15 en mats a 1ª
Rank #15 en rebots a Playoffs
Rank #20 en valoració a 1ª
Rank #20 en rebots a 1ª
Rank #32 en punts a Playoffs
Rank #35 en punts a 1ª
Rank #40 en minuts a Playoffs
Rank #50 en equips a 1ª
Rank #62 en minuts a 1ª
Rank #88 en equips a Playoffs
Notificar error