Doellman: Justin Doellman

Nom:Justin Doellman
Data de naixement:03/02/1985
Lloc de naixement:Cincinnati (Ohio)
País:
Estados Unidos
Alçada:2.04 m
Demarcació:Ala-Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Meridiano Alicante 2010-1125343099144548711401338671615957945565/83127/24542/111
Assignia Manresa 2011-122634341011570635310026516320279914416116/151182/35230/94
Valencia Basket Club 2012-13273324869518444410124674715148710316097/111158/26735/98

Valencia Basket Club 2013-14283225842481813710316535021970101331112/129132/23935/82

FC Barcelona 2014-152932277443784832106163342109655926546/53112/19936/81

FC Barcelona Lassa 2015-16303028728371454410783229108597436671/8796/17836/83

FC Barcelona Lassa 2016-1731121027215114829311192421281129/3340/7414/27

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats20731238
Partits Titular17823201
Partits Suplent29837
Minuts54577876244
Punts29143723286
Assistències34352395
Rebots9751631138
Rebots Ofensius28942331
Rebots Defensius686121807
Mats10611117
Pilotes Recuperades28536321
Pilotes Perdudes31744361
Taps a Favor9411105
Taps en Contra8614100
Faltes Personals49675571
Faltes Rebudes58885673
Valoració16041241728
Equips426
Temporades7411

Rankings

Rank #57 en rebots a Playoffs
Rank #71 en mats a 1ª
Rank #77 en punts a Playoffs
Rank #80 en punts a 1ª
Rank #84 en mats a Playoffs
Rank #94 en minuts a Playoffs
Notificar error