Barcelona

Llistat d'entrenadors del Barcelona en partits de totes les competicions

Competició
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1990-91 fins a la temporada 2017-18
Total: 11 entrenadors
  Àlies Nom P PG PP %PG %PP Inici Final T EI EF
Xavi PascualXavier Pascual Vives38222114859.8940.112007201693543
Aíto García RenesesAlejandro García Reneses37721415158.6341.371992200294655
PesicSvetislav Pesic118733965.1834.822002201835368
IvanovicDusko Ivanovic109674162.0437.962005200834850
MaljkovicBozidar Maljkovic61431870.4929.511990199223839
MontesJoan Montes Pérez52331963.4636.541997200523744
Manolo FloresManuel Flores Sánchez41211952.547.51991200524053
CostaJoaquín Costa Puig40191950501992200223544
BartzokasGeorgios Bartzokas37251071.4328.572016201715151
Sito AlonsoAlfonso Alonso Blasco1991047.3752.632017201814242
Manel ComasManuel Comas Hortet118372.7327.271997199815252
En groc es marquen els que encara pertanyen al club
Notificar error