Barcelona

Llistat de jugadors del Barcelona en partits de Primera Divisió

Competició
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1990-91 fins a la temporada 2017-18
Total: 191 jugadors
  Nom Pos PJ P Min A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3 Inici Final T EI EF
NavarroE5336415122881250129758541779961167951720558183.1149.3938.9919972018201737
De la FuenteA27717645776336247595332172564667474400180775.7345.2234.4819972007102130
DueñasP26520925465163628103117916532920970633495292362.2358.75019952005102029
SadaB2396893473484141406201412311524270280105168.9450.7931.072003201491929
GrimauE2301396363829097376291732493062558408129077.7555.9332.922003201182532
Fran VázquezP1991479363111628461127512715528130425291190973.5760.4716.672006201262328
TomicP1952138414935537292512513227310248441673126565.261.34252012201862530
Nacho RodríguezB19010703844452913070276230934326340145980.3750.9936.971998200462833
EstellerA177150537523298622845172215447322357134765.9353.5235.241990199961826
Xavi FernándezA172177437102891112110157196833345468180783.7854.8844.61994199952630
GalileaB170884275430423125013715312528825579075.0942.9537.851990199661823
Andrés JiménezA16914253210144186303601082281728400420130365.2356.227.351990199882835
MonteroB1691384391145658323212412401412492323138778.3350.9336.821990199772531
TriasF163765234016220134173591268533205163112562.7161.3434.782004201062429
BasileE16012073466221442701141138922312211101180.435036.892005201163035
LorbekF15615213463182165434261131304343310378125873.1554.9434.312009201452529
LakovicB14713153031367371590119275530298451126685.4250.338.472006201152832
Marcelinho HuertasB1351122298053573240010924332816528768288.0752.3638.062011201542831
RentziasP133110224005219932297641549734286239114174.2255.3834.211997200252125
KarnisovasA13220503668228163427191412435530357574225683.4156.3941.141995200242430
EpiA127162728952026222201131411423247351158386.6254.6242.121990199553135
AndreuP1277322071691783331184121451637029094266.7859.08501993199852630
OlesonE12383724212174415647010422820016178887.557.644.292012201752933
FuckaF12111893009112194441388920710331319344128961.7250.2833.682002200643134
JasikeviciusB11613692621433351640962651424282274122886.3653.01432000201342436
AbrinesA1158791986975214324746731619816059386.6252.5643.932012201641922
Salva DíezB112459213232227176015613811227119664269.5948.6330.991993199743033
MarconatoP1026782167891403295064113782127814289880.2761.1402005200833032
DigbeuA97640164568561286659103301023023552068.8955.1929.441999200232426
NdongP95693154230163264965479692317715970768.5956.7702009201233234
MickealA94932228011284281582123173920220279386.7850.937.012009201343134
BodirogaE901461281319775282067169532209397159582.1959.1543.942002200532931
VezenkovF8658413676466193730512681581052668067.1638.322015201832022
AlzamoraP8419483123591130364391213510222146.8150.3533.331997200351823
MiddletonP761120238257218326331201603922245311139968.863.0766.671994199622829
InglesA744581234107121009548061011211429974.1152.740.782010201332325
DoellmanF74900174510784242277690222114516164284.3954.9945.032014201732931
SavicP73804187277162333286127123725527598468.155.32201991200132534
RabasedaA68174711402552173734138783818067.55224.472007201351823
Ricky RubioB68404146729938165212613331413318469976.1940.734.152009201121920
GurovicA677701563497111737648791614919667870.6755.839.181998200022223
NorrisP668871927931863355465163395216256114071.0557.39251990199333032
AlstonP6691220179017129556961106624212240108859.4153.51501998200022627
ElsonP663421175191081685661595151907545156.6764.57501999200122324
FemerlingP65398131538100204174997661317517355969.6651.502002200422728
IlyasovaF6554912003610923016538625151479560873.1251.6143.862007200922021
MorrisF65405118555571882635614261033745272.0960.7134.342009201123031
SolozábalB647442160289421200771031220420981571.7951.3438.891990199223233
KakiouzisF64599127936701291485110131166858881.0869.6633.332005200722930
SatoranskyB64577141423226162325885101111417956480.9561.9644.172014201622324
NachbarF634089643635981525499141387716380.2851.4334.132013201523334
Ferran MartínezP6255612041511118963297221213713053476.8846.9737.661994199622627
DjordjevicB621011164922517111065141116177248104286.0560.8747.241996199932931
RibasB624971221202161002378438818636990.9155.3241.632015201832830
PerperoglouA594141184602211323050961199224568.9249.2530.222015201723132
KoponenE59511122811122102033555611510633386.4249.7543.092016201822829
GasolA584581112367215473505647138614959256.6359.1333.331998200131820
WallaceF573269543656164248381461378122566.6760.2238.462011201322930
LampeF5738477641631391215432411878114771.8356.8533.332013201522829
JofresaB56310109014017910517511012711436378.8554.9629.171996199823031
PerovicP562657051952711927452014948021373.6153.2702010201222526
BoschA55364867333580437445610310836175.896035.711995199722829
MustafP55703152557862844065113231914811677275.5754.8633.331996199822728
ErikssonA552766704013592191942613912280.7762.6940.432011201751823
HezonjaA5525372366159521285784833713787.553.7638.262012201531719
ClaverA55281114668441631858592471246618673.1757.6633.062016201822829
DorseyF5122179835811854338654661428218239.7674.602013201732730
Piculín OrtizP50716150254124266374010556215516787465.4557.2501990199222728
GasolP5015955019528361340346827723761.1957.8402003200631820
KasunP4936266815708448268020141459730772.735902006200822627
IlievskiB4550812571288570626681810912349080.335044.312003200522324
TrumboP44293905309718011341601169244272.9556.6701990199223031
TodorovicF4412738214436071226173483914361.3660.2618.182012201422021
LisardA40175612161740416271478419982.1448.8631.431990199221920
ZapataA4020060015549122640812946721557.9755.5601991199322526
BartonA3815757539295263227245117166505040.482008201022829
FisherA3442785945376314306656637935279.2250.6338.891994199512626
GodfreadP34493960137014813157127811710645360.457.3731.881995199612828
OkulajaF34535990617015824536012149715064670.8152.1949.072001200212626
UkicB341995336212370252637455521671.8854.2630.912006200712222
Pepe SánchezB34171737183171020457815535633582.9340.4832.862007200813030
PullenB34230356474150183917414812275.5652.5639.582013201412424
NicolaA3323654823165743637174904918979.0355.0828.361997199812626
GoldwireB333637506012440364508598531982.4748.3638.191999200012828
VarejaoP33244662305797144244257988730759.2154.4328.122001200431921
PleissP332084731240982210332010696010087.7665.32502014201512525
ThomasA33290701264358132330312705017472.0962.2433.332014201512323
JacksonE332065413415352102416596010391.2345.5642.862014201822528
SamuelsP332174911738831716391412581014266.6752.14202015201612626
HeurtelB3343778521912720387007657328979.0757.3542.862017201812828
SantiagoP32168390202336221050269786515475.4759.2602008200913232
MoermanF3229167520451136273563754421558.1466.0440.382017201812929
JonesA3147284844861391638664312977749475.5148.3340.711992199312525
RivasP312125671943822173749905621371.4356.2101996199713030
WilliamsB313879301701666238632136712147882.6146.8842.252005200613030
AndersenP3127964333337841242612756123482.3546.37382008200912828
JawaiP3121547211438428125314481657869.8668.3302012201312626
RiceB3136179110673912474187910810679.2152.0529.252016201712929
ParaísoA301433641730381142074534111647.9248.84301992199422122
AckerA302015293012392173065623914788.8944.3440.322007200812424
EidsonA302676956720809384844505522482.2248.0334.952011201213131
HangaA3024964147247719373412260591576657.3935.92017201812828
PapanikolaouA29194705392410432739813533613883.3351.8933.332013201412323
OriolaF2926853225467261118105667911565.6664.71302017201812525
AlemanyP28782426142908111142236682.145021.431992199841722
RobertsA2842690343491135337714117110343877.550.6243.941993199413333
DrejerA281393832910480131922552414081.2554.3548.842003200522122
DiagneP286021073035106215441343571.4347.6202015201722122
BarrettB267629835416018260127176669.2351.1125.932008200912626
MassenburgP2538875813681313725552877311247769.2956.8201993199412626
JunyentP254220141125213132546162366.6742.8601995199931922
ThorntonE25211526422354221301461542167556.8834.432005200612828
ArroyoB2515040866222013281158193793.7542.2536.232015201613636
PresseyB2511626445123024180434371558.9745.76262017201812626
EllisP23151384123655926311463851197705001994199512525
César BravoA23311422512068212414957.1438.4618.752000200441922
AndersonA2223751921174752242312598318981.4850.3727.142010201112828
LawalP2195252723522592115247324373.0874.5102015201612929
SolerB20892453048012130124188177.786029.031991199212222
FuentesB20801981410122714062520395041.38321992199421718
CrowderE202565332012374194052443919068.8959.3838.541993199522425
RenfroeB20108368411126216223141267978.9555.141.942016201713030
DavisF181604551737746113365626620381.365002004200513030
AlmeidaP171589151201902127083.3322.7301990199331820
EkonomouF171112181061105181142265565.5243.2446.512001200212828
ZizicF17132310426320121325534813277.5554.0202004200512424
MoncasiF172185051213522106225064.2902005200831921
ColemanP16221460173411682040107645628467.961.4801991199213030
CrespoA158320791017012125132277989.664035.711993199412727
Chema MarcosB1520979270281114585062.521.431995199941720
HawkinsB159329342313012190024248845.4546.4339.582000200112828
FetissovA141493121512438151932125351916847.62501996199712424
NealE14521288314136122193183.3357.1422.732007200812323
SeraphinP141532601226281392211631265965.6255.4602017201812828
SandersA141242729123551320373330867.7449.0644.742017201812828
PenoB13139512210021200197933.33508.332014201731719
McCaskillP1212828910273918612103452813564.5256.2501997199812424
WilliamsA111452582718301232214293314463.3354.17321993199412828
EspuñaP1116663570101022251005002003200521920
MorandaisA105018043182814231961866.6731.5834.292007200812828
PedreraA910332420021081-6020201990199331820
TamamesP95311150020133-2252001992199531921
CotaB911846440210015445041.6702005200612929
Van de HareP863301501120822037.502001200541922
HakansonB85393010220171502516.672014201511818
PeplowskiP76213658342752724126661.545401994199512424
GneitingP6481478162318130119156562.557.5801992199312828
FaveraniP65510029215213001516369.5762.0733.332016201712828
MunfordB61243505027209318010033.332016201712424
KurucsA6144320335320121-6066.6728.572016201821819
RoviraP53160020121161-310033.3301990199221920
 BonetB561832000400710001001990199111919
MoragaP542001301000425010001995199612121
CazorlaB562000101301200001001997199812121
VujanicB5164060002301531105044.442005200612525
MbayeP4010102001002050002011201322122
DiagnéP4090310020031-120002016201821819
MonsB3515011000101141000251994199621819
SeikalyP3468407174592010113836.3647.7302000200113535
PuyadaB33911100200103001002000200111919
Josep PérezB3010102001000110002011201211717
HolmesF3235400110293111018057.1462.52016201712424
CapdevilaA22200000000013100001994199512121
OvertonB214263100040160-105033.332001200213232
GrimauE205000010000100002001200211818
CamataP22250330021081-105002001200212828
DjedovicE2060000000010-10002007200921718
Xavi ReyP206000010000010002008200912121
FiguerasB20120000130010-30002016201711818
Marc GarciaE2412001000013261005002017201812121
ReynoldsP21331231400004342546.1502017201812525
De la TorreA102000000000000001990199111919
BeltránP12200100000102010002000200111919
Nacho MartínF13300100000102001002002200311919
PratE103001000000010002003200411919
Iván GarcíaA12310101000004010002004201231825
Marc FernándezA100000000000000002006200711919
Alex HernándezB101000000000000002007200811717
AparicioA103001000000000002010201111818
CreusB100000000000000002011201211919
MavrokefalidisP137100010002312510002012201312828
Eric VilaA1000000000000-20002014201511616
SenaP1120110000001150002016201712020
FontetP000000000000000002004200511818
SatoE000000000000000002005200612424
BourousisP000000000000000002005200612222
MarzoB000000000000000002010201111818
EstebanA000000000000000002014201511616
Màxim EstebanA000000000000000002016201711818
Sergi MartínezF000000000000000002016201711717
Aleix FontE000000000000000002017201811919
En groc es marquen els que encara pertanyen al club
Notificar error