Mickeal: Fenton Pete Mickeal

Nom:Fenton Pete Mickeal
Data de naixement:22/02/1978
Lloc de naixement:Rock Island (Illinois)
País:
Estados Unidos
Alçada:1.99 m
Demarcació:Ala
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Leche Río2005-06273433115364749851641749106264996230725223/271194/39512/37
TAU Cerámica2007-0829251962928721321281427371220627337261/7095/15712/30

TAU Cerámica 2008-093029237053763640104103333714647844984/103128/20312/32

Regal FC Barcelona 2009-1031333079033839309913741513698237395/10787/17623/56

Regal FC Barcelona2010-113286224123134203161413162012516/1840/699/17

Regal FC Barcelona2011-1233301969823938238701936510585214538/4678/15915/42

Regal FC Barcelona 2012-1334232256623222277511032613594815048/5677/15010/39

UCAM Murcia 2013-143555161602322099041219-6411/1820/503/14

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats18736223
Partits Titular15734191
Partits Suplent30232
Minuts49269745900
Punts23024272729
Assistències22037257
Rebots9431781121
Rebots Ofensius24427271
Rebots Defensius699151850
Mats461056
Pilotes Recuperades20033233
Pilotes Perdudes30842350
Taps a Favor621577
Taps en Contra12619145
Faltes Personals43690526
Faltes Rebudes602108710
Valoració22754102685
Equips426
Temporades8412

Rankings

Rank #50 en rebots a Playoffs
Rank #56 en punts a Playoffs
Rank #76 en minuts a Playoffs
Rank #96 en mats a Playoffs
Notificar error