Nacho Rodríguez: Ignacio Pablo Rodríguez Marín

Nom:Ignacio Pablo Rodríguez Marín
Data de naixement:02/09/1970
Lloc de naixement:Málaga (Málaga)
País:
España
Alçada:1.86 m
Demarcació:Base
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Mayoral Maristas 1990-912033299682381121657070631010210931473/9969/1429/34

Mayoral Maristas1991-92213420834272812759064634131017725856/8063/12230/96

Unicaja Mayoral 1992-932229187112278520420625917797027139/4976/12012/49

Unicaja Polti 1993-9423262059014196104004249211895715438/5435/8111/34

Unicaja 1994-9524343396931111827780796531510410539867/9780/12828/89

Unicaja 1995-96253837112744514643990706208118120575111/14268/10866/155

Unicaja 1996-9726343010083151262478059492910210040183/11132/7356/130

Unicaja 1997-982734321073311133257416862351019142554/7358/8747/111

F.C. Barcelona1998-9928342289425111924790554805697037860/7334/6341/97

F.C. Barcelona 1999-002934167212218114380555212665424346/6023/4443/109

F.C. Barcelona2000-0130202304104358270312015253114618/2513/2120/46

F.C. Barcelona 2001-023134868018687135805946210665624744/5547/8516/59

F.C. Barcelona2002-03323495981505415490292556506220451/6221/4619/62

F.C. Barcelona2003-04333466451587617560473906506724143/5117/4527/76

Etosa Alicante 2004-05343431728274951673041533860105381103/12145/9127/68

Etosa Alicante 2005-0635342162013584176003735113477623242/5024/5915/55
ViveMenorca 2006-0736342666919992204602658210618726869/7926/5926/58
Grupo Capitol Valladolid2007-08373012380102429220292416424114034/3919/4110/17

Playoff títol

Playoff permanència

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats58491675
Partits Titular37243415
Partits Suplent21248260
Minuts13519188515404
Punts40404964536
Assistències16622401902
Rebots13802041584
Rebots Ofensius34562407
Rebots Defensius10351421177
Mats101
Pilotes Recuperades9231201043
Pilotes Perdudes872115987
Taps a Favor32537
Taps en Contra13919158
Faltes Personals13322201552
Faltes Rebudes13782171595
Valoració52766675943
Equips6410
Temporades181432

Rankings

Rank #4 en minuts a 1ª
Rank #6 en temporades a 1ª
Rank #13 en minuts a Playoffs
Rank #14 en valoració a 1ª
Rank #20 en equips a Playoffs
Rank #22 en punts a 1ª
Rank #36 en rebots a Playoffs
Rank #41 en equips a 1ª
Rank #43 en punts a Playoffs
Rank #48 en rebots a 1ª
Notificar error