McDonald: William Dubois McDonald

Nom:William Dubois McDonald
Data de naixement:05/10/1979
Lloc de naixement:New Orleans (Louisiana )
País:
Estados Unidos
Alçada:2.06 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Gran Canaria 2004-052534348624552191147253267132012311344474/124180/3337/22

Adecco Estudiantes 2005-0626343292659217781114231812617114135543110/168235/4004/16

MMT Estudiantes 2006-072734309694981692134531878143810611844984/130207/3770/3
TAU Cerámica2007-0828321453020722365524204713141044312936/5681/1603/6

TAU Cerámica 2008-092932316632202046842714321611983420020/3297/1682/12

Gran Canaria 2014 2009-1030341160928021707091861517838223455/75111/2351/8

DKV Joventut 2010-113134341015519197587223090171110613444399/132201/3776/28

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats23426260
Partits Titular18616202
Partits Suplent481058
Minuts55745136087
Punts27712343005
Assistències13614150
Rebots11761191295
Rebots Ofensius48850538
Rebots Defensius68869757
Mats20220222
Pilotes Recuperades16312175
Pilotes Perdudes45637493
Taps a Favor1048112
Taps en Contra12815143
Faltes Personals73471805
Faltes Rebudes65956715
Valoració24422092651
Equips437
Temporades7512

Rankings

Rank #12 en mats a 1ª
Rank #30 en mats a Playoffs
Rank #40 en equips a Playoffs
Rank #82 en rebots a 1ª
Rank #86 en punts a 1ª
Notificar error