Germán Gabriel: Germán Gabriel Benaches

Nom:Germán Gabriel Benaches
Data de naixement:16/11/1980
Lloc de naixement:Caracas
País:
Venezuela
Alçada:2.07 m
Demarcació:Pivot
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Unicaja 1998-99182012000000000020/01/10/0
Unicaja 1999-001980582827801212128276/711/220/0

C. Ourense Baloncesto2000-01201632941033214212192544388328/4136/811/3
Unicaja 2000-012030268013012006234/42/60/0

Adecco Estudiantes 2001-02213113341781025582132126405117945/6353/1149/21

Adecco Estudiantes 2002-0322336437220103757392398494819250/6370/13910/46

Unicaja 2003-04233444752071126780204266826719437/5158/10818/45

Lagun Aro Bilbao Basket 2004-05243410938472394014732769911106156509119/146118/22839/97
Akasvayu Girona 2005-0625341667030337261090284516849231452/6964/13341/102

Akasvayu Girona 2006-07263315212261417691194045695818546/5730/7340/94

Unicaja 2007-0827344591267361696194045404828345/5639/7148/113

Unicaja 2008-092820016575452801381419247718/2412/3311/26

Asefa Estudiantes 2009-10293066882776043980145139458133950/6155/9639/119

Asefa Estudiantes 2010-1130302697258562510141364510409627650/6968/14924/88
Asefa Estudiantes 2011-1231322489641152621463206971460159-10979/113118/24032/92
Asefa Estudiantes 2012-133230299004485433127616713175115747111/134104/20543/109
Bilbao Basket 2013-1433342088543861331722125941592136-899/117111/21039/110
Unicaja 2014-153410098416360131112181914/189/133/7

Bilbao Basket 2014-15348056145160350041152/63/92/7

Unicaja 2015-1635514330323022006102512/143/64/7

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats46146507
Partits Titular1275132
Partits Suplent33441375
Minuts87734779250
Punts40061874193
Assistències46318481
Rebots1777921869
Rebots Ofensius42314437
Rebots Defensius1354781432
Mats26127
Pilotes Recuperades22310233
Pilotes Perdudes63532667
Taps a Favor62668
Taps en Contra1245129
Faltes Personals86164925
Faltes Rebudes1260561316
Valoració26421192761
Equips538
Temporades18927

Rankings

Rank #7 en temporades a 1ª
Rank #26 en rebots a 1ª
Rank #27 en punts a 1ª
Rank #41 en equips a Playoffs
Rank #49 en minuts a 1ª
Rank #62 en equips a 1ª
Rank #94 en valoració a 1ª
Notificar error