Carroll: Jaycee Don Carroll

Nom:Jaycee Don Carroll
Data de naixement:16/04/1983
Lloc de naixement:Laramie (Wyoming)
País:
Estados Unidos
Alçada:1.88 m
Pes:82 kg
Demarcació:Escolta
Equip  Temporada Edat PJ PT Min P A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3
Gran Canaria 2014 2009-102634349956496135855317511288112956796/116158/26879/199

Gran Canaria 2014 2010-112734349866684234692328682967134533123/135163/33673/160

Real Madrid 2011-122832473838834166502337613496114749/5787/15955/136

Real Madrid2012-13293426973621824430243219665320646/5671/12758/137

Real Madrid 2013-143022242421813943182216352919022/2647/8934/88

Real Madrid2014-15313385783061717450212551266475329/3659/11253/120

Real Madrid2015-1632341367344835155511637414676930143/4972/12587/164

Real Madrid 2016-173331106323932723352203447564912655/5876/12762/150

Real Madrid2017-183433106103902115490173436534813445/5469/11969/142

Playoff títol

Estadístiques

PlayoffTotal
Partits Jugats28773360
Partits Titular11716133
Partits Suplent17057227
Minuts633313517684
Punts38227634585
Assistències26856324
Rebots677125802
Rebots Ofensius18839227
Rebots Defensius48986575
Mats11112
Pilotes Recuperades19244236
Pilotes Perdudes38263445
Taps a Favor431053
Taps en Contra12429153
Faltes Personals540137677
Faltes Rebudes619138757
Valoració22572212478
Equips224
Temporades9918

Rankings

Rank #17 en punts a Playoffs
Rank #35 en punts a 1ª
Rank #40 en minuts a Playoffs
Rank #97 en rebots a Playoffs
Notificar error