Fuenlabrada

Llistat de jugadors del Fuenlabrada en partits de Primera Divisió

Competició
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1990-91 fins a la temporada 2017-18
Total: 185 jugadors
  Nom Pos PJ P Min A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3 Inici Final T EI EF
GuardiaP3192495631618960077536180389143134810857261265.8352.328.9619962011102236
Ferran LópezB231187258016421224230211416650482413152670.1242.6432.681998200972737
MainoldiF1611457362971139538382136263838032755675.844.0238.412008201352327
VegaF1394531958527918584290211319669-15643.944.12342005201591726
SolanaA135145839134268132801973472156445524153486.1951.5831.782002200743034
ColomB13582224133784419108524323014631117774.3441.7330.462009201342124
CazorlaE13191934441591543713170179494840129598465.9252.1129.881998200242124
PerasovicA1312954476536210719201463242465339690258182.6152.443.841998200243336
Saúl BlancoE130107527932219128722119205183516224698681.8649.1642.512005201252026
SmitsA12179020575814021835341232530287178-28767.4855.8630.722012201861722
CortaberríaE1144361809115261405538920819282-3976.1944.0534.482009201342730
WoodP10211063077771794317110924814381298125273.7153.8538.542000200333638
WidemanP102111226379324536710801905344317424139970.0757.8702005200832931
LaviñaE99386189310330121058725102161375969.0555.47252009201233234
PaunicE971016239613958161171164440195274-33071.7349.836.012013201732629
Jorge GarcíaF9659014874564141037721571836043882.6951.1843.442005200832830
Sergio SánchezB9271616402032611505015753412628025783.1444.6639.222005201332431
Paco MartínA872258951919670293867122338082.1453.2526.671998200333135
PopovicB871224214024226128061143119240360-9588.5148.0738.862015201833335
ValtersB8689420843594118807421182024625277786.0848.4641.022008201332731
DiagneP843891289211362636346846819222189-28968.8253.3302012201741822
ParaísoA835121499454919015083101511816257974.6961.1434.12006200933537
SandesA7724210775758148440681791859626354.2953.7333.92007201032325
GonzálezP7212759615725411232216710964-16551.9258.1402013201842226
Berni HernándezB6847821532744813609011612219114450361.7944.7428.452001200322627
FeldeineE681014207519732162221051591339126220-23584.7745.7535.522012201422425
LlorcaA6814655643306402640367276-13470.9742.3522.732015201832628
ScottF67122320831241202889772162851244337116469.5855.4131.582002200423132
PankoA671222221512786253935137731170358-35579.0551.5435.272013201523637
MisoE665511428124229405211172112521729883.0147.0332.772006201522331
PrigioniB6524479460246035958251075017877.3643.0232.331999200122223
O'LearyF654561402551201983939541522148116-12554.259.8525.842016201823031
CruzE6567614841744511104115213015195-29475.4751.7432.862016201822728
WearF6444812171949140820303712543-9868.8951.1841.542015201722526
Jesús FernándezP62243737186891126472131657115455.751.421.742001200322627
Fran MurciaF616411463407118645068281717114259267.7755.0736.642000200223031
FernándezP5926684713671141115557171597418359.5250.4828.572001200322324
RupnikB5927185012720610387212106129-7374.750.55262016201822324
RadivojevicE56320963842381234827141169224477.3852.2625.22007200922425
Gaby RuizE552457993228660232715586923781.6145.8829.911999200122627
Álvaro MuñozA5414453520214811425127828-11873.9138.2428.742009201341922
LasoF511093795294361317858234-1017048.3502010201442023
Daniel PérezB51212843971887045500510676-4772.7341.7934.382013201522324
TskitishviliF50401100530401351519652914954835368.0952.8344.082008201022526
BuenoP48404864216394303468221511410038367.3757.4301999200921928
RamosP4628168465912930127434121255025364.5858.6902007200922223
AyónF46520105663114180436979561812411455265.3166.2802008201232326
SekulicP4632089546861235216414999106-15172.3756.1329.032016201823435
BatistaP456161263561412352961145484613118675970.5353.766.672009201122627
Saer SenéP45255753410614326265358168187-455055.8502011201322526
JunyentP42127522125268322267111014512873.6846.15501999200122324
GiovannoniA39121509131744016264866324669.2339.51201999200121920
CabezasB393468691112050027650145081-21392.735044.852013201723336
BrownP34567117723801417317723993915466556.4727.271996199713131
BrabenderB34160563514380253610846515176.925036.671998199912828
HuffmanP3443194811107187533856761110510863576.1958.9614.291998199912323
KornegayP34430123614102222503160551710212863057.3560.4801999200012525
Javi RodríguezB34311104015827770541037610617442578.6237.1735.052003200412424
Dani GarcíaP341083521711511491125711796048.3934.292003200412828
VitolsE342266954112510183103943217286.6756.147.372005200612929
BrownB3420070143644217435559331199042.6834.782006200713131
ThomasB34334907103167333872312728833892.6548.2335.162009201012727
Alberto DíazB3414170382205703536157158-13668.4236.1731.762014201512020
ClarkF342867454040115916391586222-8778.955235.342014201512626
AkindeleP3434479418671643831762118108135967.258.0402014201513131
UrizB34103529122153103558034852-9877.7838.132.762015201613535
UrtasunE34373658661156032641856105-4976.2347.8941.382015201613131
SobinP3422355622297502626131111248-9527.7855.902015201612626
OlaseniP3417656020465978181478331-6482.3551.0302017201812626
VargasB34154734822076025343512034-1667.5743.3730.652017201813131
BeechumA333939591822783383766706427779.6637.9636.972003200413030
StrongA33300722219800272312893318290.3243.6534.842005200613030
RabasedaA332887323121581726491010848422168.9752.9432.382010201112121
ArnoldP33230626658731915351687651-9464.1557.9902013201412929
EyengaA333968915622120203462261987107-8766.3546.6736.792017201812828
GonzálezP32723653244419134464243266.6732.9301998199913030
CalderónB3230658751113873746615899224483.6546.6734.832001200212020
QuintanaE32147496238372292354593412382.7653.7330.912003200412323
OlesonE325781020791655934716117014258584.3567.0744.832008200912525
KusE322657776415290113805446222288.8942.8634.912010201113232
StevicP32225477204875218167775666569.2359.602015201613131
TabuB3234877111521690446905851102273.246.0837.892015201613030
HakansonB32196751101134302758435446-2009240.1927.12016201712020
AntúnezB31702641851407250433244283.3359.26242002200313535
MontañezE31110411356220626013936-7086.364628.32013201413434
PardoB301614828922220240962378472.9750.5537.841996199712424
HerrmannA30668113619911992226556233416476378.0751.6737.592002200312323
BursteinA302787154211620223069586023880.8841.5138.792009201012929
LarragánB29933403219010191342265682.3535.4839.582003200412727
Marko TomasE293838415628714255612146116141680.5847.933.042007200812222
ScottF2914652212146231581327741810054.5536.112015201613333
AlonsoE281255923910330212705462310688.245034.671996199712525
Sergio PérezA28106284911291516622921888556.8230.232003200412424
PenneyE2840370132457015631116571-10478.5754.1934.682011201213131
BartonA2720760019457422131373040688038.0539.742010201223031
VargasP2714840593772915192265940-5977.0853.471002013201412525
SolerB262087155964802967010555417486.7947.536.361996199712727
JacksonP262575274569001933915866425762.556.9902003200412525
FitchE264667187126103028745196113746575.3453.7135.92009201012727
GladyrA2624455419125822932647769-47845041.512012201312424
AbrinesP25812638919010134040216091.675037.51996199713030
QuintanaA25279322611914244-1566.6730.7733.331996200252126
YáñezA249223312162856193456386158.6248.2133.331996199712323
BannisterP2431172314441362517589157710233664.653.2128.571996199713636
HillA2427770018408832732913754624281.0847.8537.11998199912121
CastellanosA2365159571604152126235390.9148.3935.711996199712323
PraskeviciusF201254042019352151647431910177.785032.082006200713232
WilliamsF19983084123141022833617477038.71302005200612222
KurzF1922551429476813193728115956-3778.4356.6443.182012201312727
Jeff MartinA172385825134751633147306518971.6240.1343.751996199712929
KingA1731357524266412166077547121353.5746.2337.931996199712727
PalaciosE1715103447024011478037.5302001200321920
Mike HallF171143671132532411114322-847541.6728.32011201212727
BurttE17236368204901133184247-6579.1740.9143.32014201513030
LlorenteB1716496130420070-23050402017201812727
LlorenteB163534237821011260225215273.6827.27301996199713737
BaronE161974181812604220643322393.0248.7232.932014201512828
DioufF155518932127869342022-3659.0947.7302011201212222
Charles GarcíaF1585215222327326383434-9267.4437.8402012201312424
HettsheimeirP15127251421343513152834-4079.1745.65502016201713030
OduokP141073031374391213125424314358.1454.6701998200422732
AnteloF14431503121702101026133087.54531.582009201012222
BiyomboP14902394274417524326283813555.3255.1702010201111818
JosephF1337166611157251243417-146.6755.5602011201213333
CvetkovicA131123061662905212334281073.3352.532.652014201513030
HernándezB12822671431307170235235010047.3737.782007200812424
BerzinsP125014128143118813010833.3339.2942.112009201012424
MayoB126518020370618032311-3391.6727.2729.792014201512727
Andrés RodríguezB111916228280417022241110033.3316.672014201513333
BurgosA102269289010011031810038.8928.572001200212222
KarnowskiP102584049034101015-5353.8542.8602017201812424
FernándezB93210990707710953383.336037.51996200222025
CalvaryP9781827101212101024181162256041.672005200612828
MejerisF9181022612134411511-1355.5641.6711.112013201412222
SanzB910884830120055-291005002014201622122
Xavi ReyP960126313286611411720-1641.6765.7902016201712929
BarnesP8441264122131494521104866.6747.3702006200712828
NesovicB73094916061500155706022.222007200812222
ConlonP650151916220214201917537042.8601999200013131
NolanP65214235164180520171647.0641.318.182005200612929
DavisF6143702503101931310062.502009201013535
CapalboB5331071017051401206187566.6754.551996199712626
BurroughsP5431557133224101115136669.235001996199712727
Rubén MartínezE5060100010000-30002005200722021
Ivan TomasE516524220180113501004033.332007200812626
VasicE5175812201301361077.7850202007200922324
GuigouB53133010020210-400252008201021718
FfriendP54810507163611251221-1777.7844.7402011201213434
MoungoroA512210210010050120100402013201522930
PapamakariosE504640501401123-210002014201513434
Nacho GonzálezB441000001100200066.6702000200112121
EslavaE4543175034017452533.3302003200412424
Víctor MorenoE49150020020221-121005033.332015201721718
BabicP32774241511411863333.3361.901996199712929
NewmanA332100200000202001001996199712020
RowanE33594231001501862188.8940.9127.271996199713333
AlexanderF3477735111151212134382.3555.56202003200412828
VidaurretaP33120020010051-3505002008200913131
SulejmanovicP310310040010013-255050402017201812222
SimónB245002001101265001001996199712121
MaluendaE251813101210401050202002200312525
RamosA20130000100020-20002005200613030
FrutosB2010000000020-20002006200821920
PuyadaB28301200140055510010002006200712525
FallP2290200012220-802502011201211818
CuéllarE2000000000000-60002015201721819
MarçalA1911011101000090100501999200012424
Germán GarcíaP12300000000101010002001200212121
ElizagarayE12100000000002010002002200312020
JódarA101000000000000002007200921617
MusliP1020000010000-50002011201212020
MbansogoB1000000000000-20002014201511919
DemetrioF1050220000000-70002015201612121
SikirasF17171020010112-21066.67502016201711717
VelázquezE000000000000000002003200412020
David GilB000000000000000002005200612727
López ValeraA000000000000000002006200712525
VoskuilE000000000000000002009201012323
SeawrightP000000000000000002009201012323
CasasA000000000000000002010201112121
De PintoA000000000000000002011201211919
SpiresF000000000000000002014201512020
MuleroE000000000000000002016201711919
EhigiatorP000000000000000002016201821718
RoundE000000000000000002017201811717
En groc es marquen els que encara pertanyen al club
Notificar error