Badalona

Llistat de jugadors del Badalona en partits de Primera Divisió

Competició
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1990-91 fins a la temporada 2017-18
Total: 202 jugadors
  Nom Pos PJ P Min A RO RD M PR PP TF TC FP FR V T1 T2 T3 Inici Final T EI EF
JofresaB33231028604907785370428561673832959315181.4348.1938.6419902003102436
VillacampaA203329559303911712923426833015895031012309878.0552.9436.851990199772733
VenturaE198852332924612530001531721647407298-29872.1445.7529.122010201881825
MumbrúA17216803988230170376261432482445419430148973.8451.4733.331997200671826
JofresaB1641067281123954185016023912336728978674.6151.2131.161990199662025
LlovetP16480023111141613207641381741261346-14871.1754.3631.42010201661924
Paco VázquezE1611114322716945174313117212235626781584.4743.7539.632002200752832
Rudy FernándezA157230243484631614111252992753033344674277985.856.2338.082001200871622
Ferran MartínezP148172538925936260339931885327388377192173.0553.7235.461990200162232
MoralesP140684307192229563311021671551846519599763.8548.0701990199552125
Pere TomàsA1377212255103135225227613063319918946073.2154.4128.792007201361823
MirallesP13379420878222727059691384047348250-15961.6548.9901999201761734
MalletB1311374296131736139010520433432021848384.4151.1138.872007201642937
VidalE12911043481413643544148237428185418-10978.4148.1334.971999201851836
ThompsonP1221435385224826469621621952140319424201474.1950.3532.411990199443033
SanmartínA1226141967738318359711062222118251768.3945.1332.951994200151925
Dani GarcíaP1206672070411302532771781172231210660761.8651.832.321994199951923
AlbertP1144501695221342022660108233132018239661.9353.4201991199871824
BartonA10595624091531592823413312940212081489727254.5932.262005201242531
CorralesB10460016622961796011216212417319063071.6747.3135.711993199941924
FlisF1043531156446511018377746112066024966.6750.7540.662001201171726
SmithA10312363001151218567921381895733219298175873.0461.6635.481991199542831
MarcoB10211252751467471930111232035250243115684.2146.1541.242002200532830
NorelP101633145448144198562781383119414037068.2157.4322.222005201261824
Marcelinho HuertasB996331484202397207616212017615948681.6747.4833.332004200732123
Ricky RubioB997582011357891782207188428249374109576.5543.2233.022005200941518
Hernández-SonsecaP987131907811793036567104883922619598783.7654.09402007201032426
BogdanovicF97943242795772291148847191429543980.7749.1640.212008201732331
SavanéP95788191274137191275510797402102103074.4758.541002012201533436
Tanoka BeardP9417873166893506491011282517048331502230668.7660.6144.741996200232530
DumasB9446415092293096772135151715013347071.4347.7427.372000200432225
Fran MurciaF93642179596107174166185222024119967369.355.7134.571996200042629
BuenoP936231432331281604936119381920615057374.5654.77202001201032129
LaviñaE8838214509740771909111817216834370.6947.6830.592006200932931
TriasF8842916351391382731857104572012010823168.8953.0718.842010201333032
BarreraE86235908361558037290119553578.0548.7829.082011201541922
PressleyA8513662582181190396381321454013207251165176.7857.139.931990199332729
DrameA83196707174456528288151136615263.3352.4627.031998200461823
AbaldeE8359414959457151104670321124111-1157548.5437.382013201741821
JelínekE765171224571487623777231371195575.864137.952008201241821
OliverB7256313872115412604895516150206-891.2846.9931.371997201341934
RibasB7247511991163088562720514210245177.7853.4842.22004200951721
Jordi PardoA7060313369526781445935713511840477.0447.929.371990200032231
BiotaA70365943134367112943771079529470.0952.9738.671997200032224
TurnerB6812872219397631400154195728176329136579.7147.8738.921996200633241
ToolsonA6810482336596620407062131317417495479.149.4845.511996199823031
RadulovicA68652151759851991678100232719317663281.2251.1832.212002200422930
Raül LópezB6748212741481678166810814014747779.2946.6440.181997200031719
SutonF676591601811182809681094423217147-2070.1552.1525.882014201622930
SàbatB665651433179218304596011145176-12592.0447.8339.132015201723031
GieloF6643911722839139112842171514265-4378.4655.3733.512016201822324
EspilE6589917971451613504110812017820771583.4745.7238.972001200323334
TabakP65821193710417430761351526520211225102948.8663.7502002200423233
JaglaF635041150418516315517444191588842165.4849.631.022007200922627
BennettB626121477272238706814531413618863484.9744.5434.752005200723536
BettsP62477133943136172162294322319314348567.8650.9302005200722829
EspinosaA60469140228123167366470322518615951765.7349.2833.331996199823132
PalmerP6053914844899238206093521722613656977.8648.27251999200122930
JordanP6061413386411519380471115228168246-9576.6755.2702016201823031
KirksayA59566154412468270471914819127108-4761.4550.2634.412013201523435
FranchB56252814107275902893113717219970.5937.2536.562007201141619
Alejandro SuárezF562445736207179209373281381.4863.1640.982010201541721
AndreuP531919273448111143321231428724665.5747.74501998200023132
ArchibaldP534088613684123244490291815317945265.9553.1602005200722526
MoisoP53416104941113151634471581811710858462.1264.7302007200922930
ArnoldF5182313804589229314986231712416387082.4655.0839.712003200522829
BastonF507921509409423813359133922218324291866.4159.5737.52001200322526
DimitrijevicB5021457271938122722911548-5677.7854.9527.942016201821819
RufP4925068414641041194990976027182.2652.41251990199222122
Dani PérezA473156093125301235433101306917877.5951.5338.21992199422324
CrespoA4611443912928016151070294580.6514.2935.531995199722930
YoungP4430368225767321254113131108230981.4453.2723.532004200622425
VivesB372919921553292039782314871073867.7855.1225.422010201431720
NoguésF37472392816061033389-233.335032.262014201841922
FisherA36583116541391137468151210310348380.5852.4641.11995199612727
EyengaA35152465172051101723235413111256.4154.6532.432009201222022
MiddletonP3456512403393162633626138613070370.6366.6701998199913232
SwinsonA346101176296710568547016158715763064.2161.82161998199912727
RimacE34473933541446619601081058228072.5350.3834.562000200112626
AlzamoraP3421856725545242633699610023272.4844.0947.372003200412424
DigbeuA34343858392275184344135999334283.156.740.852003200412828
GainesF343778742311914560516420237279503695602006200712626
RobinsonB34326878952062460793159410828676.1538.8934.212010201112424
McDonaldP34519101519758722309017111061344437553.3221.432010201113131
ObasohanA34314770451258021455174949-2084.0935.236.842011201213030
WilliamsP343278501598143504344261910657487059.9102011201212222
Van LackeE3426387688166823761612781085778.1246.4526.442011201213131
EhambeA342507477442017282105832-7292.593634.972012201312626
ShurnaF3439985231299981941101678692681.8249.5937.882013201412323
GrimauE338933810535612141349285765.7143.7530.771996199931820
KiddP33411109633101217304978451512012161057.9462.5902000200113030
HamiltonP332897723385137303854701012010646365.2560.2302004200512727
ValtersB3324765014311430257656998325485.114538.352009201012828
TuckerE3353310141121080146849108112146583.5241.0341.252009201012929
FernándezB3389525662956031282311542388063.3328.262009201012626
HosleyA33366923665911921498911109810035377.5544.929.692010201112626
QuezadaE3328465157661017711247079-1783.5841.1828.812012201312727
JosephE334139297934530305642171693866.6746.3235.712013201412424
HannahB33346634819360276107791085485.7148.5139.062014201512727
DrameP3322955124627318354322128254-6372.8845.5515.382015201612222
Brandon PaulE33434763452464183260101780100-10282.7344.4435.322015201612424
López-ArosteguiA3318749023277602130065845-3965.9148.4437.652016201821920
KulvietisF332296583930531928586143-9676.7447.533.332017201812626
RichardE33366761562181540400186669-9184.2949.3836.032017201812727
KoffiP32173560126266262332219535523758.2156.302009201012626
FisherB324427378611561276501263114-13383.3344.3836.322012201312424
KopickiP311906103140970223217564723979.6644.6640.481992199313232
JasaitisA312916822142622232257713626070.9757.6543.182008200912626
JeterB31355722908430296301260113087.9641.9934.952011201212828
CochranB31127398318280528116729-3396.5540.9133.752013201412525
BirganderP301394721946801716211197924-6771.4355.3402017201812020
EbelingP2928882425321059293678938230481519.091994199513434
LabeyrieP29581894101022170324162668.4251.22202001200322324
TripkovicE293206134515460175238805623883.334849.222009201012323
StutzP2920241116528915430151070582465.5253.3828.572016201712626
PopovicP281342554112916173454199376.1964.8402007200812828
KuzmicP281995101562961818322097436-8969.4454.0402012201312222
LapornikE28923141711232618164929-377545.4517.782016201712828
DawsonA26330550152349113224878410632069.6359.0942.861993199412626
WrightA262457622960891424491513779924935.6551.2601994199512727
PacreuE26481944270460227211557.8951.8516.671995200141722
JonesE2536777541395563640395612940075.9649.0242.591999200012828
BáezF2422858331487732547181458832472.8645.638.182011201212929
GaffneyF2326564941361003437442974485-2164.4755.86252012201312828
LoncarE21269600253340252022575120378.3847.8339.421998199912626
MadkinsE202576705010170303719685417879.1752.5835.451995199922629
BabkovE202495763116240252116384220585.7150.4736.261999200013232
RealeE20681906111108121234245266.6763.16202001200212828
GuzmánB206721433721010200136307465.3859.3821.052001200421719
AnagonyeF201233368233214171989593590525028.572005200612424
SullivanF2065281562927132125206157.1457.1423.082006200712626
LavodramaP1914746194067131137147665617845.4570.9301995199613232
WhiteA1939064720641211123599118013441071.2548.0531.251995199612828
ShaskyP19218566104091211333197654524656.5259.6301995199613131
MarkovicA177625010521212131135246378.265033.331994199512626
ScottP1713134828484381728913604714046.5550.4902004200513333
EnglishE1725750332145201354211457421375.3840.5948.282010201112929
LaprovittolaB1727953211711363295501358855179.7153.1731.252017201812727
QueenanE16431417270260210122452.634531.252001200213535
CattaliniA166922058120753217145862.563.3326.922004200513131
SmithB16892152351409191112922-2580.9537.542.422016201713030
BardoE151614072613400132312492612477.7844.9442.551994199512626
WaynsB151633253052001620073435-69725033.332017201812626
WrightE141963663610262123406274919092.3149.341.512008200912424
TodorovicF143510001314146431610966.675016.672010201221819
RakovicP1458199104280614054112-2966.6744.8302015201613030
PerichB1333159144130890125143055.564044.441994199621920
GurovicA1311126011922713111722199781.2556.8237.212004200512828
KarlE1363151156171610242628669238.133.332008200912525
CongerA1312926316112447182419331271.4360.7144.442017201812727
HoustonF12144347423402122045404014361.1160.4430.771999200013030
RooksP1275221232325071082251810473.9147.5402004200513535
VasiliauskasB126415312090117142216-3481.2546.1533.332016201712727
SandersP111162744423926191429311106042.9901994199512626
LlorensP104431430061093-35033.3301990199221718
DueñasP1014713591162211110053.8502006200713131
CollinsE91002251231731213302816675258.8229.031999200012626
BaxterF9197922634611196783.3358.3302007200812828
ShirleyP8821721141205138321186454.5555.5602002200312525
HolcombA88116751611109130624216561.2968.2916.672005200612626
MortonE7611231422011131214184369.574034.381993199412626
EzugwuP7741582223243411162710043.7557.6902000200112424
HamiltonP7521364172162154419184762.544.6802002200312727
GudulP7124306112612141-401005002017201812323
Ferran LópezB6194442301200441887.554.5501990199111919
OwensA6341051910318241011187536.6701994199512525
BurnsF658138118152792324124766.6748.9401995199612424
VenturaE6728315012014675028.5702001200212020
SowP61675151403506137-3261.5421.0502011201213030
RomaP52301200000203010001995199611717
Oriol GonzálezF52140100000110005001996199712121
DickensF527570374130211484053.3327.272003200412525
Marc RubioE52181210100013505002004200511616
Mensah-BonsuF556124391896117216278166.6774.1902008200912525
Joan TomàsA54902000000113066.6702008201131618
HomsB5070020000020-40002009201121516
CavenF51232123000106040036.362012201421920
SansB57233020101250-10028.5733.332013201621820
MavraB51458613011101669100030.772017201812323
BrownP434121114120651115173373.6827.7801995199613030
BannisterP44212619204281115184736.3655.8801996199713636
Jordi JiménezB4166492501201652166.6742.86501999200011919
FernándezP408000000000000001999200121819
NikolicP42130010010111-15033.3302014201621819
BieshaarF40110000010060-50002016201711919
NixA352780515524626116583.3360.711001993199412626
FullerP31166038026007685041.6702002200312828
NoellA31028226104006265042.86502007200812323
BassasB37372020151170-10033.33252011201211919
AlarcónA2061010000010-20001990199221819
CostaB222112100100432100001996199713939
Bobby MartinP2919226011003215756002003200413434
ZagarsB28192120030011-3033.33502017201811717
OmsP1010100000000-10001990199111717
ParraA1030000000000-110002017201811717
JentA000000000000000001992199312222
OrtegaF000000000000000002003200411919
Vall-LloberaE000000000000000002004200512121
TeruelA000000000000000002004200511717
Marcel GarcíaP000000000000000002004200511717
MolinsB000000000000000002016201821718
BusquetsE000000000000000002017201811818
En groc es marquen els que encara pertanyen al club
Notificar error